Zezowaty duet

Okładka książki Zezowaty duet Jarosław Borszewicz
Okładka książki Zezowaty duet
Jarosław Borszewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie Seria: Biblioteka Debiutów poezja
57 str. 57 min.
poezja
Biblioteka Debiutów
Wydawnictwo Łódzkie
1981-01-01
1981-01-01
57 min.
Jarosław Borszewicz wiersze poezja

Takie to dziwne było, niby fajne, a z drugiej strony niezrozumiałe dla mnie. Jak ktoś lubi wierszyki to mu się spodoba. Do mnie ta forma przekazu myśli jest zbyt chaotyczna, stąd też taka ocena i taki dziwny komentarz ;p

no super grafomania, super się bawiłam

no super grafomania, super się bawiłam

"nie ma śmierci,
gdy czytam taką książkę,
która mi wystarcza
za wszystkie książki świata"

"nie ma śmierci,
gdy czytam taką książkę,
która mi wystarcza
za wszystkie książki świata"

Poluję na tę książkę od bardzo dawna i nigdzie nie mogę jej kupić. Czy miałby ktoś takową odsprzedać? jeśli tak - proszę o kontakt: zusamm@vp.pl

Nie czuję się za bardzo kompetentna do recenzowania wierszy, więc napiszę tylko - bardzo proste w formie, bardzo oszczędne w środkach wyrazu, bardzo mocno nasycone emocjami wiersze. Krótki, ale treściwy tomik. Dobry do czytania nocą.

Dla zainteresowanych - tom został wznowiony :D

Dla zainteresowanych - tom został wznowiony :D

Można czytać bez końca. To jeden z tych poetów których wciąż mało

Można czytać bez końca. To jeden z tych poetów których wciąż mało

Bardzo nierówny poeta z tego Borszewicza, ale rzadziej zahacza o grafomanię niż Wojaczek, to pewne.

Świetne, poruszające, trafiające w sedno i zaskakujące.

Polecam przeczytanie "Mroków" Borszewicza. To niesamowite, te książki przenikają się nawzajem, jedna wynika z drugiej..

Świetne, poruszające, trafiające w sedno i zaskakujące.

Czytane sercem, nie oczami. Jedyną wadą tych wierszy jest to, że wciąż mi ich mało!

• Poezja
  • Do kupienia