Duzi chłopcy i ich zabawki. Poznaj mężczyznę po jego gadżetach

Wydawnictwo: Septem
poradniki

Instrukcja obsługi gadżeciarza Dlaczego mężczyzna powinien mieć hobbya Co mówią o nim jego zabawki i dlaczego sam tego nie powiea Jak możesz wykorzystać tę wiedzę dla Twojego -czyli Waszego -dobraa O czy marzy chłopczyna, gdy dorastać zaczynaa Chce zostać strażakiem, kosmonautą, kowbojem, a może szpiegiem w służbie Jej Królewskiej Mościa Czasem udaje mu się zrealizować to pragnienie. zazwyczaj jednak chłopiec staje się mężczyzną, który swoje zabawki zamienia na nowoczesne gad

mariola | 2016-11-20
Ewa | 2016-04-24