Sztuka bycia towarzyskim, czyli jak się odnaleźć w każdej sytuacji

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Ludzie nie gryzą przynajmniej większość z nich Niezobowiązujące pogawędki nie bolą i zwykle nie zostawiają śladów w psychice Życie jest za krótkie, by je marnować na siedzenie w domu wypełnij swój kalendarz Jeszcze nie wierzysza Pora to sprawdzić! Lwy salonowe ruszają do akcji Paraliżuje Cię sama myśl o odezwaniu się do kogoś obcegoa Unikasz błahych pogawędek w biurzea Nie umawiasz się w wolnym czasie ze znajomymi z pracya Grono Twoich przyjaciół ogranicza się do jednej osoby i

herub | 2013-03-23
Mateusz | 2013-02-02