Pociąg wniebowzięty

Wydawnictwo: Gloria24.pl
poradniki
medziks1

Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania zamiast rzucać go na głęboką wodę. Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy od początku! Posłuchaj! Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji....

Posłuchaj!
Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych szkoleniowców świata.
Pomysł na „Pociąg” dojrzewał się po premierach kolejnych audiobooków, po których Fabian Błaszkiewicz dostawał setki maili z pytaniem: „Skąd mam wiedzieć, czego chcę?”. Wśród autorów tych maili byli menadżerowie średniego i wyższego szczebla, biznesmeni, artyści, studenci, młodzież. Wydaje się więc, że wszystkich nas trapi to ważne pytanie: Co tak naprawdę chcę robić z życiu?
Sprawdź sam!
Szukając odpowiedzi na to pytanie, wielu z nas korzysta ze szkoleń, coachingu i treningów, ale nie jesteśmy pewni, czy przynoszą one efekt. Po miesiącu od jednego ognistego szkolenia potrzebujemy kolejnego, by podpalić ogień na nowo. Błaszkiewicz w błyskotliwy sposób znów trafia w samo sedno i pokazuje, gdzie nas boli.

„Pociąg wniebowzięty” jest odpowiedzią na ważne pytania tkwiące w sercu każdego z nas i może być drogowskazem dla poszukujących swojej drogi.

Książka wraz z płytą to rewolucja w myśleniu, obalenie utartego schematu pojmowania świata jako relacji dobra ze złem. Jakie więc siły żądza nami na tym świecie? Gdzie podąża pociąg naszych marzeń i jak nad nim zapanować? Czy jest sens mieć milion na koncie? – tego dowiecie się z książki i płyty „Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu”.

Fabian Błaszkiewicz – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Pracuje z biznesmenami, artystami i ludźmi, dla których ważny jest rozwój. Jest przekonywający i porywający. Prawdziwy mężczyzna o dzikim sercu. Jego płyty i książki są bestsellerami i inspirują do wielkich rzeczy.
Wejdź w siebie!

źródło opisu: http://gloria24.pl/pociag-wniebowziety-wstep-do-no...(?)