Pure Bliss

Okładka książki Pure Bliss Sophie Oak
Okładka książki Pure Bliss
Sophie Oak Wydawnictwo: Siren Publishing Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Nights in Bliss, Colorado (tom 6)
Pure Bliss
Siren Publishing
2012-06-01
2012-06-01
9781622412013

06 # Pure Bliss

Bliss w stanie Colorado dało Hope McLean drugą szansę w życiu, ale ona ukrywa mroczny sekret. Wychowani jak bracia James Glen i Noah Bennett zawsze marzyli o spotkaniu kobiety, z którą mogliby dzielić życie na ranczu Circle G. James mógłby prowadzić ranczo, podczas gdy Noah służyłby miasteczku jako miejscowy weterynarz. Ale kiedy między braćmi staje kobieta, Noah wylatuje do Nowego Jorku, a James samotnie walczy o przeżycie na ranczu.
Teraz, kiedy Noah wrócił, zrobi wszystko, by spłacić swój dług względem Jamesa. Kiedy widzi Hope, wie, że jest ona kobietą, na którą czekali. Ale kiedy ich miłość zaczyna rozkwitać, koszmar z przeszłości Hope wraca by ją dorwać.
By uratować Hope i siebie, będą musieli naprawić swoje zniszczone braterskie więzi i walczyć o swoją przyszłość.

06 # Pure Bliss

Szósta część serii Nights in Bliss. Mamy tutaj Holly, sekretarkę Wydziału Szeryfa Hrabstwa Bliss, Jamesa, właściciela rancza Circle G i Noaha - brata Jamesa i weterynarza, który opuścił dla kobiety Bliss. Każde z nich ma swoje życiowe blizny, ale i tym razem pełno jest humoru, seksu i oczywiście jest trup. I love it:)

• Romanse
  • Z:Książki 2019