Uzależnienie od siebie. Dlaczego tak trudno się zmienić i co można na to poradzić

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Poznaj przyczyny samouzależnień Przekonaj się, jaki jest ich wpływ na Twoje życie Naucz się skutecznie je przełamywać Dzięki wiedzy Noaha Blumenthala oraz jego praktycznemu podejściu do osobistej przemiany będziesz w stanie osiągnąć to, czego pragnie każdy, lecz niewielu potrafi &—, autentyczną i trwałą zmianę swoich nawyków. dr W. Warner Burke, profesor psychologii i pedagogiki, dziekan Wydziału Organizacji i Przywództwa na Uniwersytecie Columbia. Twoja autokuracja odtruwająca Masz ochotę n

Robson73 | 2015-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Autor przedstawia praktyczne podejście do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Pokazuje jak walczyć ze swoimi nawykami. W książce jest dużo ćwiczeń i przykładów. Prowadzi czytelnika krok po kroku i popycha do działania.
Polecam serdecznie super poradnik.

Szirli | 2015-10-27
Cotta | 2012-03-15