Źródło codziennych nastrojów. Kontrola energii, napięcia i stresu

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Ty i Twoje nastroje Jak otaczający świat wpływa na Twoją psychikęa Skąd się biorą Twoje nastroje i jak je kontrolowaća Czy istnieje recepta na doskonały nastrója Wspaniała, wyważona i oparta na zdrowym rozsądku książka pokazująca, jak należy sobie radzić z trudnymi nastrojami. &„,The Toronto Sun&”, Wewnętrzne nastroje &—, lustro zewnętrznych wydarzeń Budzisz się rano w parszywym nastroju, nie chce Ci się wstać z łóżka, nie masz motywacji, by się ubrać i wyjść w świat, a perspektywa d

mariola | 2016-11-21
Ola | 2015-12-31