Dziewczyna dla Daniela

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
The Tycoon's Virgin
Iza

Gdy Dan Jefferson po ciężkim dniu pracy z ulgą padł na łóżko, ze zdumieniem przekonał się, że ktoś już w nim śpi. Drobna, rudowłosa kobieta, która po chwili przebudziła się i... w magiczny sposób go uwiodła. Kim była zagadkowa nieznajoma? I co robiła w jego łóżku? Gdy się potem dowiedział, że Jodi Marsh jest dyrektorką miejscowej szkoły i na dodatek osobą o surowych obyczajach, przeżył...

Kim była zagadkowa nieznajoma? I co robiła w jego łóżku?

Gdy się potem dowiedział, że Jodi Marsh jest dyrektorką miejscowej szkoły i na dodatek osobą o surowych obyczajach, przeżył szok. Czuł, że powinien bronić jej honoru. Jedynym wyjściem było ogłoszenie zaręczyn...

ann963 | 2019-10-17

Penny Jordan - "Dziewczyna dla Daniela"/"oryginałuThe Tycoon's Virgin"

Jodi (27) + Daniel ----- NICHOLAS DANIEL

*2002

Beremis | 2014-10-16

Jejciu, wiem, że odwiedzając ciotkę będę musiał mieć jakąś książkę, lub ładowarkę do telefonu. Bo z biblioteczki jej wolę już nie korzystać.
Zaczęło się od sceny łóżkowej. Może nie będzie tak źle? Było.
Dwudziestosiedmioletnia dyrektorka szkoły, dziewica pierwszy raz w życiu upija się i ląduje w łóżku nieznajomego, którego miała opierdzielić bo zamyka fabrykę i przy okazji jej szkołę. O później jest słodko, banalnie, przewidywalnie. Ana go nienawidzi on ją. Ale ona go kocha i on ją kocha, ale myślą że tak nie jest. Kłócą się kochają, wybucha skandal, cudownym zbiegiem okoliczności matka Włoszka wszystko wyprostowuje, jest ślub, dzieci, piękny XVIII wieczny domek z ogródkiem. I cały czas słodko i cukierkowo. A ja myślałem, że trafiłem na jedyny nie harlequin w kolekcji ciotki - książka miała zniszczoną okładkę i trafiłem na "świerszczyk" wujka. The Tycoon's Virgin - oryginalny tytuł był wielce obiecujący, zwłaszcza po pierwszym rozdziale.