Szwedzki. Kurs podstawowy. 1700 najważniejszych słów i zwrotów. Gramatyka, ćwiczenia, dialogi, zapis wszystkich nagrań

Wydawnictwo: Edgard
Darmowe dodatki Edytuj książkę
978-83-60415-18-4
bleedingsun

Szwedzki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę szwedzkiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Szwecji do pracy, na studia i w celach turystycznych. Obejmuje 12 lekcji (135 minut nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (64 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, transkrypcje nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia. Na płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Aithusa | 2012-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2012