Masaż erotyczny

Wydawnictwo: Buchmann
seks, masaż, erotyka
poradniki

W obecnych czasach gonitwy za lepszym życiem, często zapominamy o wzajemnych relacjach w związkach. Wiele osób boryka się przez to z nudą i monotonnością jaka zagościła w ich życiu erotycznym, brakuje im fantazji i spontaniczności. Masaż erotyczny jest jedną z form zbliżenia, która oferuje subtelną i jednocześnie dynamiczną metodę komunikowania się z bliską osobą. Zwykły masaż rozluźnia mięśnie i odpręża, masaż erotyczny natomiast wychodzi poza te ramy. Odpowiednia kompozycja technik może być kluczem do czyjegoś gorącego serca i zmysłowej duszy jak również ekscytujących przeżyć fizycznych. Masaż erotyczny stwarza możliwości odnowienia bądź nawiązania bliskości seksualnej oraz ułatwia poszukiwania nowych doświadczeń poprzez kontakt wzrokowy, porozumienie niewerbalne i świadomy dotyk.

Książka ukazuje piękny świat erotyzmu, w którym akt miłości seksualnej nie jest warunkiem koniecznym. Ważne są relacje i nić porozumienia jaka nawiązuje się w czasie zbliżenia dwojga ludzi.

Na kolejnych stronach „Masażu erotycznego” czytelnik odnajdzie nowe pomysły na fantastyczne doznania które może ofiarować partnerowi. Książka ta ukazuje podstawowe techniki zmysłowego masażu dla zakochanych. Czytanie tej publikacji we dwójkę stanowi doskonały wstęp do zbliżenia kochanków i poprawy jakości życia seksualnego.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=5461&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=5461&lang=pl