Obiady na 3 dni. Jak zaoszczędzić czas w kuchni

Wydawnictwo: Olimp Media
978-83-7707-093-2
mantra

Brakuje Ci czasu na gotowanie, a nie chcesz zrezygnować z domowych obiadów dla swojej rodziny? Sięgnij po tę książkę! Proponujemy ciekawe rozwiązania, jak przygotować rozmaite dania przy minimalnym nakładzie czasu. Tajemnica tkwi w planowaniu posiłków od razu na 3 dni. Na przykład w poniedziałek możesz przyrządzić rosół, we wtorek ugotować ryż i sos, aby szybko zaserwować potrawkę z...

Na przykład w poniedziałek możesz przyrządzić rosół, we wtorek ugotować ryż i sos, aby szybko zaserwować potrawkę z kurczaka, a w środę dodać do rosołu koncentrat pomidorowy i w ten sposób błyskawicznie uzyskać pomidorową.

Znajdziesz tu przepisy, jak podać przez 3 dni w różnej formie: kotlety mielone, pieczoną pierś indyka, duszoną wołowinę oraz wiele innych smacznych dań.

źródło opisu: Olimp Media, 2012

mantra | 2012-07-11