Uzależnienie od pornografii. Małżeńskie problemy spod łóżka

Wydawnictwo: Sensus
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Kiedy zaczyna się niewiernośća zdobądź niezbędne informacje i rozpoznaj istniejący problem! Sięgnij po wsparcie, by pokonać trudności z ujawnieniem się! Poznaj wielką, naprawczą moc wybaczania i zaufania! Przeczytaj o przypadkach klinicznych i poznaj prawdziwe historie pacjentów! Publikacja dla uzależnionych, ich rodzin oraz lekarzy i terapeutów. Wirtualna zdrada, rzeczywisty nałóg Współczesny świat kreuje kult ciała. Półnagie dziewczyny prowadzą telewizyjne teleturnieje, z witryn kiosków z pras

martin | 2016-06-16
Na półkach: 2016, Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 16 czerwca 2016

Pornografia to słowo tabu. Za słowem tabu idą uprzedzenia i niezrozumienie tematu. Natomiast pornografia, nie bójmy się przyznać, jest słowem, które budzi dość obrzydliwe skojarzenia i jest niechcianym kukułczym jajem podrzucanym przez wrednych poprawiaczy ładu moralnego. Dla nikogo nie jest o tym łatwo mówić, bo budzi wstyd, nie rozmawia się o tym, tylko dlaczego? Bo każdy coś ma tutaj na sumieniu(no, może prawie każdy) – nie wiem.

Mam tutaj też na myśli nie tylko samą pornografię, ale nieodzowną jej towarzyszkę, czyli masturbację, słowo niezbyt lubiane przez mężczyzn na nazywanie tej czynności. Swoją drogą, chciałbym poznać zdanie autorów na temat uprawiania masturbacji niezależnie od pornografii, czy mieli by coś jej do zarzucenia?

Co do samej treści książki. Pornografia czasami wiąże się z sytuacją ugrzęźnięcia w sosie własnym jak w ciasnym więzieniu bez wyjścia. O takich sytuacjach bez wyjścia traktuje ta książka. Szczególnie w kontekście małżeństwa, które zagrożone jest...

Centrino | 2016-12-01
Yumi | 2016-11-22