Mowa słowa. Sztuka przekonywania przez telefon

Wydawnictwo: Onepress
9788324619214
poradniki

Hipnotyzujący głos Ekscytujący przekaz Sfinalizowana transakcja Odrobina perswazji przez telefon Odmawianie, rzucanie słuchawką, używanie wymówek i cały katalog obiekcji. Na pewno znasz to na pamięć. To klasyczne zachowania Twoich niedoszłych klientów. Tak bywało do niedawna. Pora zakończyć zabawę w gonienie króliczka i wreszcie go schwytać. Pogoń nie będzie długa i już się niemal zaczęła &—, to lektura książki Mowa słowa, czyli kursu perswazji i wywierania wpływu na ludzi za pośrednictwem r

Natala | 2012-08-19
anecinka | 2016-09-20