Czas pożegnania

Tłumaczenie: Katarzyna Mosek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Tajemnice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pi
Bak masken
978-83-62781-08-9
romans, saga norweska
Amanda

Saga Tajemnice to zaskakująca opowieść o namiętności i zazdrości, mrocznych tajemnicach, intrygach i zemście. Codzienne życie mieszkańców małej norweskiej wsi wypełnione jest ciężką pracą. Kristin, dziedziczka najbogatszego w okolicy gospodarstwa Gilstad i skromny dzierżawca Anders, znają się od dzieciństwa. Oboje pragną, mimo przepaści dzielących ich rodziny, spędzić życie razem. Pewnego dnia Kristin dowiaduje się z przerażeniem, że jej los został już przypieczętowany przez ojca... Przepełniona dramatyzmem historia o miłości w XIX-wiecznej Norwegii

źródło opisu: Pi, 2011

źródło okładki: https://kiosk.literia.pl/produkty/index.asp?Tytul=Saga%20Tajemnice

Ragna | 2013-03-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Saga