FENG SHUI DLA PSÓW

feng shui for dogs
83-7184-036-5
poradniki
arianna25

Czy cały czas jesteś zmęczony jak pies? Czy prowadzisz pieskie życie? Czy traktują Cię gorzej niż psa? Czy często czujesz się pod psem? Jeśli jesteś jednym z 99% psów, których życie upływa w niezdrowym, ludzkim środowisku, to ta książka jest właśnie dla Ciebie Feng Shui pomoże Ci: uświadomić sonie, że życie nie musi być piękne częściej wypoczywać z pełnym żoładkiem zaakceptować odwiecznych...

Czy cały czas jesteś zmęczony jak pies?
Czy prowadzisz pieskie życie?
Czy traktują Cię gorzej niż psa?
Czy często czujesz się pod psem?

Feng Shui pomoże Ci:
uświadomić sonie, że życie nie musi być piękne
częściej wypoczywać z pełnym żoładkiem
zaakceptować odwiecznych wrogów
poczuć się wreszcie docenionym psem

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/feng-shui-dla-psow_p1075795.html

arianna25 | 2012-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2012

śmieszna książka opisująca życie wśród ludzi widziane okiem psa. Zabawny poradnik dla naszych pupili i ich właścicieli o tym, jak ze sobą koegzystować.