Sex z Twoim Ex... i 69 innych kuszących rzeczy, których nigdy nie powinnaś robić (plus kilka, które powinnaś)

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

zakazanych owoców 69 +1 Czego NIGDY nie powinnaś robića A jeśli już to zrobiłaś&…, Spróbuj zrozumieć, jak to się stało I wydostań się z opresji! Seks: coś, co zajmuje bardzo mało czasu, a powoduje całkiem sporo kłopotów John Barrymore W miłości i seksie jest jak na wojnie &—, nie może obejść się bez ofiar. Można jednak zminimalizować straty na polu bitwy. Wiadomo, że kiedy w grę wchodzi żar namiętności, szaleństwo uczuć i potęga zauroczenia, rozsądek zasypia. Ale nawet jeśli lubisz s

zyjemymarzeniami | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Kupiłam w przypływie wyprzedażowych emocji licząc na to, iż będzie to zabawna i lekka lektura. Co prawda była lekka, a czasem nawet zabawna, ale zamiast dać mi jakieś wskazówki (jak sam tytuł sugeruje) sprawiła, że czułam zażenowanie i oburzenie czytając rady autorki. Zresztą wiele z tych "nigdy" poddaję w wątpliwość, a z paroma nie zgadzam się w 100% (również z własnego doświadczenia). Ogólnie jestem bardzo rozczarowana obiecująco zapowiadającą się zawartością lektury, a resztę zaufania do doświadczenia i wiedzy autorki straciłam po przeczytaniu, że "jeśli Twój facet zobaczy jak zmieniasz tampon, to na pewno puści pawia" - przecież scena z "50 twarzy Greya" pokazuje co innego!

Darek | 2014-05-08
Przeczytana: kwiecień 2014