Dekoracje na każdą okazję. Najpiękniejsze pomysły do samodzielnego wykonania

Tłumaczenie: Joanna Mikołajczyk
Wydawnictwo: Weltbild
Meine Dekowelt : die schönsten Kreativideen zum Selbermachen
roboty ręczne, dekorowanie
rękodzieło
Nieznośna

Dekorowanie jest bardzo proste, a jednocześnie niezwykle twórcze. Pobudza wyobraźnię, zwykłym przedmiotom nadaje niepowtarzalny urok i wdzięk. Kolorowe guziki, przywiezione znad morza muszelki, szpilki z barwnymi łebkami, recepturki, serwetki, szyszki przemieniają się w oryginalne świeczniki, podstawki, zawieszki. Spróbuj! Szczegółowe opisy i zdjęcia podpowiadają, jak ozdobić proste doniczki, zwyczajne szklanki, fajansowe kubeczki, jak wyczarować szyszkowy świecznik i mieniące się świąteczne dekoracje. Interesujące projekty wykaz potrzebnych materiałów i narzędzi.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/