Postanowienia noworoczne. Jak zmienić nawyki, zrealizować plany i spełnić marzenia

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

zmień swoje życie na lepsze! Nowy rok, okrągłe urodziny, diagnoza lekarska, osiągnięcie granicy bankructwa -to sytuacje, w których najczęściej podejmujemy pewne postanowienia. Jednak szybko przekonujemy się, że realizacja naszych ambitnych zamierzeń wcale nie jest taka prosta. Brakuje nam determinacji i zapału. Marzymy o doskonałości i każde potknięcie traktujemy jak powód do kapitulacji. zapominamy o tym, że nie można zmienić swoich nawyków z dnia na dzień, a nawet z tygodnia na tydzień. J

mariola | 2016-10-22
maitiri | 2011-03-07