Zgłosuj na książki roku 2017

Trzeci rycerz

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Kroniki Avantii (tom 2)
Wydawnictwo: Hachette
Chasing Evil
Fantasy, Dziecięce, Herosi, Potwory
marcellka

Tanner i Gwen próbują powstrzymać siły zła przed przejęciem władzy w Avantii. Aby obronić ojczyznę, muszą odnaleźć cztery części starożytnej Maski Śmierci, które dają siłę ich największym sprzymierzeńcom – potężnym Bestiom. Po zdobyciu pierwszego kawałka maski oraz uwolnieniu brata Gwen Wybrańcy zapadają w głęboki sen. Rano okazuje się, że brat dziewczynki zniknął razem z fragmentem maski. Gwen nie wierzy, że jej brat ich opuścił, jednak Tanner myśli inaczej. Podczas poszukiwań Gwen i Tanner poznają wojownika, który wydaje im się podejrzany...

źródło opisu: nieznane - opis nie jest unikalny

źródło okładki: nieznane

Evita | 2015-07-23
Przeczytana: 2015 rok

Książka dla młodzieży,cztery części 1 to maska śmierci,trzeci rycerz,potęga bestii i twierdza zła.Avantia jest ogarnięta wojną bestie są super .Odwieczna walka dobra ze złem do tego akcja wybrańców i ich przyjaźni z bestiami coś jak łowcy smoków.Ale sporo przemocy jak dla dzieciaków.

Twilight88 | 2015-09-02
Na półkach: Książki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 sierpnia 2015

Okładka jest śliczna. O tekście nie ma tu wiele do powiedzenia. Po prostu kontynuacja historii

totfla | 2017-05-04
Przeczytana: 01 maja 2017
Nie_Śmiertelna | 2017-01-20
Laerlin | 2016-05-21
Adolin | 2016-04-13
Rachel | 2016-02-24
Yadora | 2015-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2015 r.
Przeczytana: 16 listopada 2015
shinedown2001 | 2015-10-04