Alibi

Seria: Super kryminał
Wydawnictwo: Pi
Powieść polska -- 21 w.
Amanda

Gdy w kornwalijskiej posiadłości dochodzi do zbrodni, sprawcę spośród kilkunastoosobowej grupy gości wytypować musi ambitny inspektor Travis. Nie pomagają mu w tym ani skomplikowane związki łączące przyjaciół i znajomych ofiary, ani dylemat – jak właściwie zginął Robert Plath?

Drobne kanty i wielkie interesy, szantaż, przemytnicy i kolejne zwłoki – tak bawi się na prowincji londyńska socjeta.

źródło opisu: Pi, 2010

źródło okładki: http://www.wydawnictwopi.pl/

Monique | 2015-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Już gdzieś czytałam podobną historię.

Troszkę pospolita, znajoma historia, bardzo przewidywalna.
Gdybym nie była tak nasiąknięta kryminałami w ostatnim czasie pewnie spodobałaby mi się bardziej ta pozycja.
Ale na dzień dzisiejszy: nie, dziękuję.
Szybka akcja, szybkie dialogi, szybkie opisy.

Takie raczej opowiadanie detektywistyczne. Kiedyś ( nie wiem czy jeszcze ją wydają) ukazywała się gazeta Detektyw. Tam właśnie były takie opowiadania. Szybkie.
Czy szkoda czasu? hmmm czy ja wiem?
Nic nie wniosła w moje życie ta książka.

MQ

molarnia | 2012-12-10
Przeczytana: 2012 rok

Rozczarowujący kryminał.
Całą recenzję zamieściłam na swoim blogu.