Leki z Bożej apteki. Powrót do zaniechanych praktyk

Wydawnictwo: Nowe Spojrzenia
poradniki

Niezwykła poczytność książek Leki z Bożej apteki oraz Leki z Bożej apteki dzieciom poświęconych naturalnym metodom leczenia, zachęciła autorów do przygotowania następnej pozycji pt. Leki z Bożej apteki. Powrót do zaniechanych praktyk. W książce tej czytelnik znajdzie nowe niespotykane w innych pozycjach z tej serii praktyczne wskazówki dotyczące naturalnego leczenia chorób. Książka, napisana w formie poradnika, zawiera mnóstwo opisów różnych metod leczniczych i wskazuje, jak można odzyskać utraconą psychofizyczną równowagę, życiową aktywność i dobrą kondycję.

Sasha | 2016-07-08
Przeczytana: 2008 rok