Zgłosuj na książki roku 2017

Rodzinne więzy

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Cykl: Dziedzictwo II (tom 26)
Wydawnictwo: Edipresse
Vannspeil
Black_Eyes

"Dziedzictwo II" to przepiękna opowieść o życiu trzech młodych kobiet, żyjących w dworskiej posiadłości na malowniczym nadmorskim południu Norwegii w końcu XIX w. W ich z pozoru ustabilizowanym życiu zajdą doniosłe i dramatyczne zmiany. Nie zabraknie nagłych, niespodziewanych i tajemniczych wydarzeń. Czy Abelone ułoży sobie życie w Ladefoss, Ellen znajdzie wreszcie szczęście, a Blanche będzie mogła połączyć się z ukochanym? Odpowiedź w kolejnych tomach skandynawskiego bestsellera, jednej z najlepiej sprzedających się sag ostatnich lat.

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-31899,Dziedzictwo_II_26_Rodzinne_wiezy.html

źródło okładki: saginorweskie.pl

Agata Orłowska | 2015-02-24