Karmienie piersią

Wydawnictwo: CoJaNaTo
INA MAY'S GUIDE TO BREASTFEEDING
zdrowie, medycyna
Różyczka

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo...

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad.
W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat:
-korzyści płynących z karmienia piersią
- trudności związanych z naturalnym karmieniem
- laktatorów i innych tego typu urządzeń
- snu w okresie karmienia piersią
- przyjmowania leków w okresie karmienia
- karmienia wieloraczków
- odstawienia od piersi
- karmienia w kontekście choroby niemowlęcia
- sutkofobii i wielu innych.
Książka "Karmienie piersią" jest pełna bezcennych rad, faktów medycznych i historii z życia, które pomogą ci zrozumieć, jak działa karmienie piersią i jak, za jego pomocą, stworzyć głęboką więź z twoim dzieckiem, jak również z twoim własnym ciałem. Nie znajdziesz bardziej pomocnej książki o karmieniu piersią, bez względu na to, czy planujesz karmienie swojego pierwszego dziecka, czy też szukasz najnowszych informacji na ten temat.

INA MAY GASKIN, dyplomowana, profesjonalna położna. Od ponad dwudziestu pięciu lat jest położną w Ośrodku Położniczym The Farm w Summertown w Tennessee. Niemal 100 procent kobiet, które urodziły i mieszkały w społeczności The Farm, było w stanie karmić swoje dzieci wyłącznie piersią.
Ina May była przewodniczącą Związku Położnych Ameryki Północnej (ang. Midwives' Alliance of North America). Wykłada na całym świecie, pisze artykuły dla publikacji w całym kraju i udziela wywiadów dla wielu mediów na temat porodu i karmienia piersią.

źródło opisu: http://www.cojanato.pl/

źródło okładki: http://www.cojanato.pl/