zarządzanie skierowane na podwładnego

Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
biznes, finanse

Książka ta ma tytuł zarządzanie skierowane na podwładnego, ponieważ główny ciężar rozwoju firmy przeniesiony jest z osoby zarządzającej na pracowników. Efekt ten został uzyskany przez przydanie sprecyzowanego zakresu wolności niemal na każdym stanowisku pracowniczym. W książce bezpośrednio nie wskazuje się szczególnej roli podwładnego, lecz cała filozofia tej pracy nakierowana jest na uwolnienie go od ciężaru bezmyślnej podległości i danie mu praw do samodzielnego rozwoju firmy i siebie. Autor