Zgubiłam Się I Znalazłam

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Każde dziecko może się kiedyś zgubić w sklepie lub na ruchliwej ulicy. Lektura tej książki to doskonała okazja do rozmowy z dzieckiem na temat jego bezpieczeństwa. znajdziemy w niej bardzo praktyczne rozwiązania, jakie mogą obowiązywać w rodzinie w razie takiej niespodziewanej sytuacji. W książce starsza siostra opowiada swojemu młodszemu braciszkowi, co się stało, gdy ona zgubiła się rodzicom i w jaki sposób ją znaleźli.

Agnieszka | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

"Naszym zadaniem jako rodziców jest wpoić dzieciom umiejętności konieczne do zadbania o własne bezpieczeństwo."

Przyjemna książeczka, dobra jako punkt wyjścia do rozmowy z dzieckiem na temat bezpieczeństwa.

Na półkach