Przygody Kapitana Majtasa

Tłumaczenie: Piotr Jankowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kapitan Majtas". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Adventures of Captain Underpants
michnar3

George z Haroldem wymyślili największego superbohatera w historii swojej szkoły, a teraz zamierzają go ożywić! Oto Kapitan Majtas! Jego prawdziwe nazwisko jest tak tajne, że nawet on sam go nie zna! W środku są ruchome obrazki i komiksy.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Nemezis | 2017-08-03
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Kapitan Majtas to superbohater wszech czasów. Walczy "o prawdę, sprawiedliwość i wszystko, co jest z bawełny i nie kurczy się w praniu". Ściga złoczyńców i strzela do nich z gaci, ratując świat. Nie dajcie się zwieść jego niegroźnej aparycji - w swoich działaniach jest przecież całkiem skuteczny. Pamiętajcie, nigdy nie lekceważcie potęgi bielizny!

George i Harold to czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Jerome'a Horwitza, dwa łobuziaki płatające figle zawsze i wszędzie, bez względu na okazję. W wolnych chwilach zajmują się też tworzeniem komiksów o wymyślonym przez siebie superbohaterze, Kapitanie Majtasie (zawsze ubranym jedynie w pelerynę i majtki). Kto mógł nalać orkiestrze szamponu do instrumentów? Napompować piłkę helem przed ważnym meczem? Nasypać cheerleaderkom pieprzu do pomponów? Nikt inny, tylko ci dwaj chłopcy! W końcu zostają przyłapani na gorącym uczynku przez dyrektora szkoły, znienawidzonego pana Kruppa. Z jakimi konsekwencjami przyjdzie im się...

Maciej | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017

przeczytana w oryginale tuż po zobaczeniu filmu. klawa opowiastka, sympatyczni bohaterowie i moc bawełny. biorę się za następne.

Bdżoza | 2012-12-27

Hehe, LOL :D