Kto nam zatruwa życie?

Wydawnictwo: W drodze
Who's Pushing Your Buttons
psychologia, toksyczni ludzie
Cotta

Kontrolujący wszystko szef, zobojętniały mąż, obwiniająca wszystkich wokół żona, egocentryczna matka… Osobą, która nam zatruwa życie może być każdy z naszego otoczenia. Zawsze jednak jest to ktoś bliski, ktoś, na kim nam zależy, kogo nie chcemy albo nie możemy wyrzucić z naszego życia. Jak działa „mechanizm zatruwania życia”? Jak postępować z toksycznymi osobami, jak rozwiązywać powstające...

Jak działa „mechanizm zatruwania życia”? Jak postępować z toksycznymi osobami, jak rozwiązywać powstające problemy? Czy my sami nie jesteśmy ludźmi toksycznymi? Takie pytania podejmuje John Townsend, a sytuacje, które opisuje i analizuje w swojej książce mogą przydarzyć się każdemu z nas.

John Townsend to amerykański psycholog kliniczny, znany z działalności popularyzatorskiej w radiu i telewizji, autor wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Jest współautorem wydanej przez nasze wydawnictwo książki Mamo, to moje życie.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl