Jak zwalczyć stres i osiągnąć pełen relaks? Trening. Wydanie V

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Cywilizacja pędzi jak szalona, generując kolejne choroby, dolegliwości i zaburzenia. Stres stał się nieodłącznym aspektem naszego życia. Łatwo wsiąść do tego pociągu, znacznie trudniej go opuścić. Grupa specjalistów zajmująca się problematyką stresu już dwadzieścia lat temu opracowała skuteczne metody ułatwiające rozwiązywanie sytuacji kryzysowych na niwie zawodowej i osobistej. Teraz poradnik ten powraca w formie rozszerzonej i zaktualizowanej. Jak zwalczyć stres i osiągnąć pełen relaks? Trening. Wydanie V jest zbiorem ćwiczeń i technik relaksacyjnych, skonstruowanym w taki sposób, by każdy czytelnik mógł dopasować jego zawartość do własnych oczekiwań. Przede wszystkim jednak to przewodnik, na którego radach możesz polegać. Podpowie Ci, jak efektywnie stosować metody progresywnej relaksacji, medytacji, wizualizacji i ćwiczeń z zakresu oddychania. Pozwoli Ci wyplenić toksyczne napięcie z Twojego codziennego życia. Pomoże usunąć z umysłu negatywne myśli, wskaże metody zarządzania czasem, zaznajomi z zasadami asertywności. Opowie o roli prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej w procesie walki ze stresem.

Koteczka | 2016-08-09
Na półkach: Psychologia, Przeczytane