Essential: Wolverine, tom 2

Tłumaczenie: Orkanaugorze
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Essential". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
6 (14 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Essential: Wolverine - volume 1
83-60352-51-8
Wolverine, Essential
komiksy
GiP

Wiecznie walczący o poskromienie swej zwierzęcej natury i zachowanie człowieczeństwa, Logan ma tylko jedno pragnienie... chce wreszcie przejąć pełną kontrolę nad własnym życiem. Będąc człowiekiem bez przeszłości, bierze udział w niekończącej się krucjacie, której celem jest odkrycie prawdy o samym sobie. I chociaż nie wiadomo, czy mu się uda, to pewne jest jedno... ten X-man nigdy się nie podda... bo to Wolverine! Facet z wyjątkowo podłym charakterem!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/essential/6/okladka-750.jpg

weifu | 2016-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, DC Comics