Masoneria polska 2009

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
978-83-86535-42-2
historia
Aesir

W powyższej książce podjęte zostały przez autora zagadnienia satanizmu masońskiego, ofensywy zakonu różokrzyżowców, relacji pomiędzy Komisją Trójstronną, a niesławnym Klubem Bilderberg, jak również związków masonerii ze współczesnym kryzysem cywilizacyjnym. Największą uwagę przywiązuje dr Krajski do aktywności Wolnomularstwa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Poruszone przez niego kwestie dotyczą m.in. konotacji Unii Europejskiej z Nowym Porządkiem Świata, spotkania Komisji Trójstronnej w Warszawie, gałęzi masonerii operujących w Polsce, a także ich sukcesów i porażek na terenie naszego kraju.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: okładka autorska