Sawasana - najlepsza metoda mistrzów jogi

Wydawnictwo: Sza
8392220846
poradniki

Każdy z nas marzy o środku leczącym wszystkie choroby, szybko usuwającym ból i tanim. Taki środek istnieje! To sawasana nadzwyczajne ćwiczenie zaczerpnięte z prastarego systemu uzdrawiania jogi. Z łatwością wykona je każdy, nawet człowiek ciężko chory. Jest niezwykle skuteczne i nie ma skutków ubocznych. Poza bólem sawasana usuwa też stres i zmęczenie, wzmacnia odporność, dodaje energii, oczyszcza nasze ciała energetyczne, poprawia samopoczucie, normuje ciśnienie, reguluje pracę układu krwionośnego, poprawia sen, uspokaja nerwy, sprzyja uwolnieniu stłumionych emocji, a nawet likwiduje nadwagę. Sawasana to propozycja dla leniuchów, pechowców, ciężko chorych, sportowców, biznesmenów, ludzi poszukujących duchowej Drogi, jednym słowem dla wszystkich.

franken14 | 2011-02-18
Joanna | 2016-10-11