Pierogi, kluski, knedle

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Poradnika Domowego. Wydanie Specjalne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
978-83-7839-123-4
Barbara

Tym razem proponujemy przepisy na kluski, pierogi, kopytka, knedle, łazanki. Dzięki takiej różnorodności, jaką mogą poszczycić się tytułowe potrawy, można gotować je na tysiące sposobów, za każdym razem inaczej, czerpiąc z doświadczeń różnych narodów lub tworząc zupełnie nowe, własne propozycje. W książce zebrano różnorodne, całkiem nowe, a także dobrze znane propozycje dań mącznych.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Pierogi__kluski__knedle-p-31794-1-30-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Pierogi__kluski__knedle-p-31794-1-30-.html

Renax | 2015-01-01
Na półkach: Przeczytane, Poradniki