Czułe słówka

Tłumaczenie: William Kozik
Seria: Złota Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
The Trusting Game
czułe, słówka, jordan, harlequin, romans
Iza

Zaufać mężczyźnie? Nie ma takiej możliwości, powtarzała od lat Christa. Ta twardo stąpająca po ziemi kobieta interesu nie znosi zwłaszcza tych mężczyzn, którzy analizują osobowość kobiety, by tym łatwiej uwieść ją odpowiednio dobranymi komplementami. Jej najlepsza przyjaciółka uwierzyła kiedyś w czułe słówka cynicznego podrywacza i zapłaciła za to najwyższą cenę. Może właśnie dlatego podczas wykładu Daniela, znanego psychologa, opanowana zazwyczaj Christa traci zimną krew. Przyjmuje zakład, że nawet po miesięcznym szkoleniu w ośrodku Daniela nie zmieni poglądów na otaczającą ją rzeczywistość.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

wiola | 2015-02-17

Książka typowo romansowa, ale z przesłaniem. Jak dla mnie zaufanie jest czymś ważnym dlatego wczytałam się w tę książkę i oceniam ją na tej podstawie. Historia naciągana, ale szybko się czyta co czyni z niej atut.

czas_na_książkę | 2014-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2014

Pomysł na prawdę genialny! Z opisu książka wydawała się bardzo ciekawa, zawierająca wiele treści, które mogłyby mnie zainteresować.

Jednak jak się okazało jak dla mnie była... beznadziejna. Fabuła była aż za bardzo przewidująca i nie działo się tam nic choć trochę zaskakującego. Były długie opisy nieważnych rzeczy i króciutkie tych całkiem okej. Pomiędzy akapitami była dosyć duża przerwa czasowa, czego nie lubię (np. co się stało tydzień później). Fakt, że główny bohater od razu zaczął myśleć o małżeństwie i dziecku, a główna bohaterka pomimo swojego braku zaufania nie przestraszyła się tego, było wręcz... żałosne. Nie podobał mi się język i sposób pisania tego wszystkiego. Czytałam już książkę tej autorki i spodziewałam się czegoś lepszego. Niestety, tak jak tamtą mnie do siebie przekonała, tak tą zupełnie zniechęciła i nie wiem kiedy następnym razem znowu sięgnę na półkę z jej nazwiskiem. Ostatnie strony czytałam troszeczkę się torturując...

książek: 1902
izomorfia3 | 2013-01-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Romans, 2013
Przeczytana: 10 stycznia 2013

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

Justyna Keler | 2018-01-09
Krystyna_Skop | 2017-10-02