Po tej stronie raju

Wydawnictwo: Harlequin
This Side of Paradise
raj, romans, miłość
esperanza

Awaria samolotu zmusiła ich do lądowania w dżungli jednego z państw Ameryki Środkowej,gdzie wybuchła rebelia.Oboje mieli za sobą trudne doświadczenia,ale różnili się stosunkiem do tego,co ich w życiu spotkało.Gage utracił wiarę w Boga i ludzi,stał się zgorzkniały i cyniczny.Ufał tylko sobie.Jennifer,mimo że los też jej nie oszczędzał,nigdy nie traciła nadziei i ufała w pomoc Opatrzności.Czy uda się jej uratować Gage'a?A czy on pozwoli sobie pomóc?Czy jeszcze raz zaufa Bogu i ludziom?

źródło opisu: Okładka

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fragmenty:
• ~Ewangelia według Św. Łukasza 12,24;32
„Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną;
nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi.
O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki!
Nie bój się, mała trzódko, gdyż spodobało się
Ojcu waszemu dać wam królestwo.”

Ewelina | 2016-04-27
dona | 2014-04-08