11 wspaniałych. Lukas Podolski

978-83-7813-140-3
wielcy sportowcy, sport
sport
Amanda

Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Co tydzień kolejna książeczka o największych gwiazdach współczesnego futbolu. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: http://www.przegladsportowy.pl

maksymilian | 2015-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2015

Fajna książka!
Przedstawi rysopis kariery i życia zawodnika w tym przypadku Lukasa Podolskiego.
Różne ciekawostki na temat zawodnika oraz dokładne statystyki.
Polecam zainteresowanym tym sportem.

red_bull | 2015-08-22
Patryk | 2015-07-13