ABC zwierzyny (wszelakiej)

Tłumaczenie: Anna Niedźwiecka
Seria: Garfield
Wydawnictwo: Egmont Polska
Garfield's Guide To Creatures (Great & Small)
Garfield, Jim Davis
komiksy

Garfield zawsze uważał inne zwierzęta za istoty prymitywne. W tym przekomicznym zbiorze specjalnie dobranych historyjek obrazkowych nasz ulubieniec wprowadza swoją filozofię w czyn: obraża psy, rozgniata pająki i próbuje łapać ptaki w ogrodzie. Jednocześnie pobłaża domowej myszy, działając zgodnie ze swoim ulubionym powiedzeniem: "Pokażcie mi dobrą mysz, a ja wam pokażę kota, któremu śmierdzi z pyska!"

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont Polska, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie