Inwazja zombie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Changeling: Zombie Dawn
9788310121912
Sherry

Ostatnia część ekscytującej serii! Zbliża się chwila rozstrzygającej bitwy. Kaliban pragnie ostatecznie zapanować nad światem ludzi i tym razem wystawia przerażającą armię. Lucien Charron i jego córka przygotowują się do walki, ale Trey ma już dość niekończących się zmagań z wrogami z Otchłani… Czy ludzie mogą liczyć na wsparcie ostatniego wilkołaka czystej krwi? Czy w obliczu hordy żądnych...

Ostatnia część ekscytującej serii!

Czy ludzie mogą liczyć na wsparcie ostatniego wilkołaka czystej krwi? Czy w obliczu hordy żądnych krwi zombie Trey wypełni swoje przeznaczenie?

źródło opisu: http://www.nk.com.pl

źródło okładki: http://www.nk.com.pl

ZnajomaNieznajoma | 2013-06-07

Ostateczne starcie między dwoma największymi wrogami.Długo oczekiwane spełnienie prastarej legendy o wilkołaku czystej krwi,który ma pokonać złowieszczego wampira Kalibana.Niestety Trey zostaje odwrócony od tego planu przez Ellę.Dziewczyna uwięziła chłopaka i powiedziała że Alexa,Tom i Lucien nie żyją.Na pomoc Trey'owi przychodzi Alexa.Ella ginie pod zardzewiałym samochodem.Tymczasem Kaliban z pomocą ,,Królowej Zmarłych'' więzi kibiców w Londynie i wypusza między nich 2 zombi.Potwory szybko rozprzestrzeniają zarazę przez co w ciągu niecałych 2 godzin ,z 2 zombich jest ich ogromna ilość.Tom zostaje podrapany przez jednego z potworów.Trey i Alexa muszą za pomocą Hag przedostać się przez Tarczę.Hag umiera.Wilkołak,dampirzyca i Tom dostają się do wieży Leroth,gdzie mieli powstrzymać Helge.Lucien i Kaliban chć mocno połamani nadal toczą zawziętą bitwę.Gdy okrutny wampir ma zadać ostateczny cios bratu Trey pojawia się na szczycie wieży,przy oknie z czarownicą.Likantrop schodzi do...

Ciasteczko17 | 2014-07-22
Przeczytana: 2011 rok
Insane | 2015-08-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Książki
Przeczytana: 31 sierpnia 2015

"Wilkołak. Inwazja Zombie" to ostatnia książka o młodym likantropie Treyu Laporte.
Szybka akcja to coś co łączy wszystkie książki z serii. I dobrze, ponieważ dzięki temu czyta się szybko, łatwo i przyjemnie.
Trey odnalazł samego siebie, co o mało nie przypłacił życiem. On i Alexa doszli do porozumienia, a Lucien i Tom jak zawsze dodawali humoru.
Seria jest niesamowita. Nie ma przepychu mocy wśród głównych bohaterów. Walczą i zostają ranni, a nawet bliscy śmierci. To ważna cecha, bo niektórzy autorzy twierdzą, że główni bohaterowie powinni być super i nie mogą być ranni, bo to by ich czyniło mniej super. A tak mamy tutaj sytuacje bliskie śmierci, moce magiczne, które naprawdę wyczerpują.
Jest jedno zastrzeżenie, do którego mogłabym się doczepić. A mianowicie opisy walk. Są średnie. Zbyt szybko zakończone potyczki, wolałabym aby potrwało to trochę dużej.
"Inwazja Zombie" trzyma poziom poprzednich części i jest świetną lekturą na koniec dnia.

agnes | 2013-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2013

Ostatnia część serii "Wilkołak" Stevena Feasey'ego "Inwazja zombie". Ogólnie książka jest wg mnie dobra, fakt, że trzymała mnie w napięciu ale mam wrażenie, że troszkę była naciągana.
Książka krótka co mnie dziwi, bo akcja zawarta w książce jest dobra. Czytając ją ma się wrażenie, że jest zadziwiająco krótka.
Jak widać w dalszym ciągu żądza władzy jest ogromna czasem nawet zaślepia a to prowadzi do unicestwienia.

Kaskotek | 2017-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2017

Akcja dynamiczna.Ciekawa jak każda książka z serii.Polecam fanom fantastyki!

Caroline | 2012-12-09
Na półkach: Przeczytane, Wilkołak
Przeczytana: 08 grudnia 2012

Podobała mi się aczkolwiek pozostawiła pewien niesmak, że nie skończyła się tak jak trzeba. Może akcja zbyt prosto zrobiona, nie wiem. Jakkolwiek by nie ująć, seria się skończyła i może to i dobre, bo jakoś mnie nie za bardzo zaciekawiła. Jednak i tak polecam wszystkim zakochanym w paranormalności ; D

Podoba mi się
Ale było takie bez wyrazu
Porwanie Trey’a
Odnalezienie go
Jakieś sceny między Trey’em a Alexą
Ożywienie zombie
I tak dalej…
Nudy trochę, ale to już ostatnia
część więc wypada przeczytać
choć nie było czadowe

Czarna666 | 2016-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2016

Ta część podoba mi się najbardziej, dużo akcji i ciekawych wątków. Polecam ta serie!

nati | 2012-12-03

mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie w bibliotecexD

Wegorz A | 2012-09-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ksiazki

najlepsza czesc duzo akcji polecam