Mowa ciała

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Dokładne zrozumienie, w jaki sposób naprawdę się komunikujemy, pomoże nam lepiej wyrazić siebie doprowadzi do bardziej owocnych, pełniejszych relacji, a co za tym idzie do bardziej harmonijnego i szczęśliwego życia. Ta książka jest właśnie o tym. Wszyscy widzimy znaki ciała, a jednak nie w pełni doceniamy wagę komunikacji niewerbalnej, istotnie wpływającej na nasze postrzeganie innych ludzi oraz na nasz obraz w ich oczach. Naturalną reakcją ciała jest natychmiastowe wyrażanie myśli, które przebiegają nam przez głowę. Nawet wytrawni pokerzyści, świetnie wytrenowani w tym, aby nie okazywać żadnych uczuć, nie potrafią ukryć przed doświadczonym obserwatorem zadowolenia, gdy mają w ręce dobre karty. Jesteśmy najbardziej wyewoluowanym gatunkiem na Ziemi. Narzędziami naszego sukcesu są społeczne interakcje i komunikacja. Zdobycie wiedzy o tym, jak wyrażać siebie, znacząco podniesie nasze umiejętności porozumiewania się z otoczeniem i wzmocni pewność siebie.

Outcast | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Psychologia