Overheard

Cykl: Unspoken (tom 2)
Wydawnictwo: Samhain Publishing
angielski
Kasjopeja

Gracie Evans wants a Valentines she won’t forget. Luke Forsythe plans to give her exactly what she wants. Gracie Evans is a woman tired of the men in her life not satisfying her in bed. She’s had a string of boyfriends, but none of them have come close to satisfying the vivid fantasies she has. Two weeks before Valentine’s Day, she breaks up with her latest boyfriend after a night of...

Gracie Evans is a woman tired of the men in her life not satisfying her in bed. She’s had a string of boyfriends, but none of them have come close to satisfying the vivid fantasies she has. Two weeks before Valentine’s Day, she breaks up with her latest boyfriend after a night of lackluster sex.

When her good friend, Luke Forsythe, overhears her talking to their friend Shelly about what she really wants, he’s stunned. And very turned on. Gracie thinks there isn’t a man alive who can satisfy her in bed. Luke aims to prove her wrong.

źródło opisu: Samhain Publishing, 2007.

źródło okładki: http://img.ffadultsonly.com/images/n76/n384509.jpg

M/M/K

Lubię tą autorkę, myślałam że jeszcze tego nie czytałam, niestety okazało się że czytałam ją pod innym tytułem. Baaardzo słaba książka...

Gabi | 2016-08-28

Gracie Evans pragnie Walentynek, których nigdy nie zapomni. Luke Forsythe planuje dać jej dokładnie to czego potrzebuje.

Gracie Evans jest kobietą zmęczoną mężczyznami, którzy nie umieją jej zadowolić w łóżku. Miała wielu partnerów, ale żaden z nich nie zbliżył się w najmniejszym stopniu do zaspokojenia jej ostrych fantazji. Dwa tygodnie przed Walentynkami zrywa z najnowszym chłopakiem po nocy nudnego sexu.

Kiedy jej dobry przyjaciel Luke Forsythe podsłuchał jej rozmowę z ich przyjaciółką Shelly o tym czego tak naprawdę pragnie, jest zszokowany. I bardzo podniecony. Gracie sądzi, że nie ma mężczyzny, który może ją zaspokoić w łóżku. Luke zamierza jej udowodnić, iż się myli.

Shani | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Bez szału.

Ewitka | 2015-12-28
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Typowy Harlequin z domieszką sporej dawki erotyki z elementami soft BDSM. Nie jest to co prawda Szaleństwo zmysłów, ale szybko i całkiem przyjemnie się czyta, język książeczki też w miarę przystępny.
Opowieść o Gracie, którą po zerwaniu z chłopakiem, który nie brał na poważnie jej fantazji erotycznych, zaczyna się interesować Luke, jej dobry przyjaciel. Podsłuchał jej rozmowę z koleżanką i postanowił spełnić jej fantazje erotyczne o klapsach wiązaniu i trójkącie z innym mężczyzną. I to by było na tyle, a potem żyli długo i szczęśliwie...

Aleksandra | 2015-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2015

Fascynujący erotyk zapewniający nieziemskie rozkosze czytania.Opowiada historię pięciorga przyjaciół.Gracie dopiero co porzuciła chłopaka, z którym w łóżku nie układało jej się tak,jakby sobie tego życzyła.Wyrafinowany gust seksualny oraz nieposkromiony apetyt i perwersyjne zachcianki dziewczyny spowodowały,że postanowiła ona szukać innego kochanka.Podczas rozmowy z najlepszą przyjaciółką wyjawia jej swoje troski.Przypadek sprawia,że rozmowę podsłuchuje ich najlepszy przyjaciel Luke,który od zawsze marzy o seksownej Gracie.Postanawia spełnić jej fantazje erotyczne i tym samym zbliżyć się do ukochanej.Książka wprost ocieka seksem i śmiałymi scenami erotycznymi.Pojawia się element BDSM,trójkąt seksualny pomiędzy Gracie,Lukiem i ich wspólnym przyjacielem Wesem oraz klasyczny seks dwojga ludzi.Świetna książka bardzo dobrze napisana,szybka akcja i ciągle trwający efekt MHMMM... powodują,że chce się ją czytać ciągle od nowa.Poza tym bardzo rzeczywiste sny i ciągłe podniecenie...

Miss_Bovary | 2014-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2014

Książka jest jedynie luźną kontynuacją "Understood", więc można ją czytać zupełnie niezależnie.

Po lekturze nasuwają mi się 2 spostrzeżenia: po pierwsze, "Understood" była lepsza - bardziej subtelna, z jakąś fabułą, choć wiadomo, że po harlequinie nikt nie spodziewa się cudów, ale to był taki przyzwoity poziom Mai Banks. Po drugie, jeśli ktoś ma ochotę na motyw trójkąta, zdecydowanie lepszym wyborem będzie "Gorączka ciała" tej samej autorki - jest dłuższa, bardziej rozbudowana, ciekawsza i nie kręci się jedynie wokół seksu, a i ten jest tam w lepszym wydaniu.

"Overheard" bardzo mnie rozczarowała - cała akcja od początku zmierzała do spełnienia fantazji głównej bohaterki. Grace marzy o czymś więcej niż zwykły nudny seks, ale jej dotychczasowi partnerzy nie wykazali się na tym polu. Gdy jeden z jej przyjaciół dowiaduje się, czego pragnie dziewczyna, postanawia spełnić jej życzenie. I nagle okazuje się, że od namiętnej nocy do ślubu nie taka daleka droga...

No właśnie, wszystko w...

MissShy | 2014-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Nic specjalnego. Ale tego też oczekiwałam, więc nie mam pretensji.

Weronika Pabianek | 2014-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2014

Lekkie i przyjemne opowiadanie erotyczne, w sam raz na miły wieczór przy winie :)

Przeczytana: 11 marca 2014

Bardzo krótka i przyjemna lektura erotyczna. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak blisko znajduje się osoba z którą możemy dzielić nie tylko najśmielsze fantazje erotyczne ale i życie. Polecam chociażby dla opisów scen erotycznych.

Kamilla | 2013-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2013