Spacerownik warszawski

Okładka książki Spacerownik warszawski Dariusz Bartoszewicz, Jerzy S. Majewski, Tomasz Urzykowski
Okładka książki Spacerownik warszawski
Dariusz BartoszewiczJerzy S. Majewski Wydawnictwo: Agora hobby
hobby
Agora
2007-01-01
2007-01-01
Warszawa spacer Jerzy S. Majewski

Okładka książki Ochota dzielnica z klasą - architektura i mieszkańcy. Część 2 Jerzy S. Majewski, Grzegorz Mika, Joanna Rolińska, Jarosław Zieliński
Ochota dzielni... Jerzy S. Majewski, ...
Okładka książki Ochota dzielnica z klasą - architektura i mieszkańcy Jerzy S. Majewski, Grzegorz Mika, Jarosław Zieliński
Ochota dzielni... Jerzy S. Majewski, ...
Okładka książki Detal architektoniczny warszawskiej Pragi 1850-1939 Cichy Andrzej, Katarzyna Dankiewicz, Katarzyna Komar-Michalczyk, Małgorzata Korpała, Jerzy S. Majewski, Małgorzata Maksymiuk, Zbigniew Michalczyk, Jadwiga Roguska, Anna Agata Wagner
Detal architek... Cichy Andrzej, Kata...

Fajna rzecz, napisana przez kolegę D. Jak człowiek go przeczyta to może szpanować przed słojami i znajomymi jak wbijaja do Wawki że faktycznie zna to miasto.

Spacerownik zawiera mnóstwo ciekawych miejsc i faktów o których nie miałam pojęcia. Jest to nie lada gratka dla miłośników poszukiwań i Warszawy. Jedyne zastrzeżenie to za mało zdjęć i brakuje mi niektórych istotnych miejsc. Nie mniej jednak bardzo polecam.

Trasy są długie, dobrze je pokonywać na rowerze. Przewodnik jest momentami zbyt szczegółowy, niektóre punkty tras można śmiało pominąć.

• Varsaviana
  • 0.3.Do kupna/pożyczenia
  • » podróże
  • Podróże

Dodaj cytat z książki Spacerownik warszawski