Spacerownik warszawski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spacerownik warszawski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
Warszawa, spacer, Jerzy S. Majewski
hobby
Felicytka

"Spacerownik warszawski" to zbiór subiektywnych przewodników po Warszawie i okolicach. Warszawie nieznanej, pomijanej w zwykłych przewodnikach, pełnej tajemnic, miejsc pięknych, często nieznanych nawet warszawiakom. Dzielnice opisane w książce: - Południowe Śródmieście, - Mariensztat i Powiśle, - Żoliborz, - Wola, - Ochota, - Mokotów, - Ursynów, - Saska Kępa, - Grochów, -...

Dzielnice opisane w książce:
- Ursynów,
- Saska Kępa,
- Grochów,
- Konstancin.

Książka zawiera trasy 10 warszawskich spacerów, które w 2006 r. były publikowane w zeszytach dodawanych do Gazety Stołecznej.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl/SPACER/pr/-spacerownik-w...(?)

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Delur | 2014-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Trasy są długie, dobrze je pokonywać na rowerze. Przewodnik jest momentami zbyt szczegółowy, niektóre punkty tras można śmiało pominąć.

marcia1711 | 2016-10-31
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 31 października 2016

Spacerownik zawiera mnóstwo ciekawych miejsc i faktów o których nie miałam pojęcia. Jest to nie lada gratka dla miłośników poszukiwań i Warszawy. Jedyne zastrzeżenie to za mało zdjęć i brakuje mi niektórych istotnych miejsc. Nie mniej jednak bardzo polecam.

Andrzej Rusiniak | 2016-04-19
MichałEM | 2015-10-25