Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: ISA
The Cursed Land
83-87376-42-6
wiadp1

Setki lat temu, głodny mocy czarodziej Nohr zniszczył Drzewo Klanu na Cridhe, próbując wykorzystać jego moc dla swych własnych celów. Postępkiem tym ściągnął na swój ród klątwę i podzielił Klan - wtrącając wyspę Cridhe w ciemność na całe pokolenia. Nadeszła jednak chwila zwrotna. Aylith, utalentowana, lecz niewyszkolona czarodziejka, została porwana przez okrutnego Nazira, zamierzającego...

Nadeszła jednak chwila zwrotna. Aylith, utalentowana, lecz niewyszkolona czarodziejka, została porwana przez okrutnego Nazira, zamierzającego wyrwać jej rodzinne ostatki dziedzictwa. Lecz to, co Nazir chciał odebrać siłą, może być tylko przekazane dobrowolnie - w przeciwnym razie odwieczny Podział nigdy nie zostanie odwrócony.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: własne zdjęcie okładki

dodge | 2017-07-26
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane