O wychowaniu przedszkolaka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rady dla Rodziców i Wychowawców". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Św. Wojciech
978-83-7516-164-9
wychowanie, przedszkole, pedagogika
fervently

Książka adresowana w szczególności do młodych rodziców, ale także do dziadków lub innych opiekunów, z którymi coraz częściej zapracowani rodzice dzielą swe obowiązki wychowawcze. Poruszane są w niej bowiem tematy zasadnicze dla dobrego wychowania dziecka. Autorka – pedagog z wieloletnim stażem – dzieli się swym doświadczeniem i proponuje konkretne rozwiązania, które są sprawdzone i przynoszą dobre rezultaty.
Autorka celowo nie używa w tej publikacji terminologii pedagogicznej, psychologicznej czy teologicznej – zależy jej bowiem na tym, by każdy rodzic, wychowawca czy opiekun, który będzie szukał rozwiązania konkretnego problemu, od razu znalazł praktyczną wskazówkę przekazaną w prosty, przystępny sposób.
W książce omówiono 30 tematów dotyczących wychowania.

źródło opisu: http://www.swietywojciech.pl/pl/shop/o_wychowaniu_przedszkolaka.html

źródło okładki: http://www.swietywojciech.pl/pl/shop/o_wychowaniu_przedszkolaka.html

next-to-me | 2017-02-04
martynal11 | 2016-10-21
Na półkach: Przeczytane, Polskie, 2016, Studia
fervently | 2012-07-05
Przeczytana: lipiec 2012
angel_1711 | 2017-06-02
Justyna | 2017-01-11
| 2016-10-16
Na półkach: Przeczytane, 2016 r.
Przeczytana: 16 października 2016
Joanna | 2015-05-26