Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn

Wydawnictwo: Fides
978-83-61860-280
popularnonaukowa
Paulina

KSIĄŻKA DLA KAŻDEGO, KTO CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ: * dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad, * kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu, * po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha, * dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę, * gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę, * dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC, * kto jest w stanie rzucić palenie dla...

KSIĄŻKA DLA KAŻDEGO, KTO CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ:
* dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad,
* kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu,
* po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha,
* dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę,
* gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę,
* dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC,
* kto jest w stanie rzucić palenie dla dziewczyny,
* dlaczego mężczyzna musi mieć wszystko napisane na kartce,
* jak kapłan powinien rozmawiać z kobietami.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Rafał Splisteser | 2019-04-12
Przeczytana: 09 kwietnia 2019

Książka warta przeczytania. Dużo prawdy o mężczyznach. Dla kogoś kto chce być lepszym w małżeństwie dobre porady i wskazówki co robić i jak żyć. oczywiście nie musimy się z wszystkim zgadzać, jednakże polecam

Joseheim | 2019-03-15
Przeczytana: 15 marca 2019

Książka (a raczej książeczka) z gatunku szkodliwych. Ktoś gdzieś powinien dużymi literami na okładce napisać, że to katolicka propaganda. Pozycja idealna dla kogoś, kto chce przeczytać, że kobiety są stworzone po to, by rodzić dzieci, posiadanie więcej niż jednego partnera seksualnego w życiu to zło, antykoncepcja takoż, i że ludzie, którzy się nie modlą, nigdy nie będą szczęśliwi w małżeństwie (a pary bez ślubu to w ogóle już mogą zacząć się ze sobą żegnać). Owszem, jest tu jakieś 10% treści ciekawych i wartościowych, jednak to, co faktycznie mogłoby komuś pomóc coś zrozumieć, ginie w morzu religijnego strumienia świadomości, niestrawnego kompletnie dla kogoś, kto religijny nie jest. Autor do znudzenia powtarza pewne tezy, co dodatkowo sprawia, że i tak krótka pozycja wydaje się za długa w stosunku do tego, co próbuje przekazać. Gorąco NIE polecam.

Paulina | 2012-07-05
Przeczytana: 28 czerwca 2012

świetna, jak wszystkie JP!