Świece na Bay Street

Wydawnictwo: Libros
Candles on Bay Street
83-7227-998-5
megii24

"Świece na Bay Street" wzruszają do łez jak Segalowska "Love Story", dostarczają niezapomnianych przeżyć i skłaniają do głębokiej refleksji nad problemami przyjaźni, miłości i przemijania. Po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka znana z urody i licznych flirtów urocza Dee Dee Michaud, wprowadzając zamęt zwłaszcza w życiu Sama Tibodeau, miejscowego weterynarza, którego była młodzieńczą...

Po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka znana z urody i licznych flirtów urocza Dee Dee Michaud, wprowadzając zamęt zwłaszcza w życiu Sama Tibodeau, miejscowego weterynarza, którego była młodzieńczą miłością.
Jej niekonwencjonalne zachowania nigdy nie mieściły się w ramach mieszczańskiej mentalności, ale prawdziwy szok Dee Dee wywołała zaraz po maturze, odjeżdżając w siną dal z Bobbym Longfordem, który zadawał szyku za kierownicą złocistej corvetty. Kiedy tajemniczy Bobby zniknął z jej życia, Dee Dee wraz z synkiem wróciła do rodzinnego domu i rozkręciła produkcję ozdobnych świec.
Odnosiła w tym sukcesy, z powodzeniem odnawiała stare znajomości i nawiązywała nowe. Okazało się jednak, że kryła przed ludźmi straszną tajemnicę...

źródło opisu: z okładki

Dorota Piękna | 2015-11-22

Książkę przeczytałam i kupiłam jedynie dla tego, że w miarę dobrze była oceniana. Prosto napisana i szybko się ją czyta i chyba tyle z zalet. W ogóle nie trzyma w napięciu, dobrnęłam do końca jedynie dlatego, że zapłaciłam za tą książkę. Opowiada o przyjaźni i miłości do kobiety z dzieciństwa, która po wielu latach wraca w rodzinne strony z synem. Kobieta (De De) choruje na raka i prosi swego przyjaciela z dzieciństwa by ten zaopiekował się jej synem gdy jej już zabraknie

swetee85 | 2013-01-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 17 stycznia 2013

Już od pierwszych zdań nie można zbyt wiele się spodziewać od tej książki. Do tego mylący opis z ostatniej strony - "wzruszająca do łez" z czym absolutnie nie mogę się zgodzić. Co prawda przedstawiona historia w rzeczy samej jest smutna, ale sam jej opis i forma książki nie porusza, a nawet nudzi. Ta książka, to niestety zmarnowany przeze mnie czas.

Marlea | 2013-02-09

Piękna. Popłakałam się... :) Polecam..

Carduus | 2017-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kindle