Ścieżki matematyki

Tłumaczenie: Jerzy Trzeciak
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
judy

Książka oferuje nauczycielom pomysły na przeprowadzenie ciekawych, nietypowych lekcji. Pozwala pokazać uczniom, że matematyka to coś więcej niż przedmiot szkolny, a odnajdywanie porządku w otaczającym świecie może być pasjonującą przygodą. Dla uczniów wędrówka ścieżkami matematyki to okazja, by wcielić się w matematycznego detektywa i nauczyć się, jak stawiać ciekawe pytania, wyciągać wnioski...

Dla uczniów wędrówka ścieżkami matematyki to okazja, by wcielić się w matematycznego detektywa i nauczyć się, jak stawiać ciekawe pytania, wyciągać wnioski i organizować własną pracę.

źródło opisu: www.gwo.pl

źródło okładki: www.gwo.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!