Zgłosuj na książki roku 2017

Ku błękitnym górom

Tłumaczenie: Jerzy Pawłowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rodzina Sackettów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przygoda
To the Far Blue Mountains
83-7037-017-9
Rodzina Sackettów, Indianie
Elilaya

Barnabas Sackett - bohater "Krainy Sackettów" - z uporem walczy o swój byt. Znalazł się w sytuacji, z której nie ma innego wyjścia jak uciekać na zachód Ameryki. Towarzyszy mu kilku odważnych i walecznych przyjaciół oraz Abigail - jedna dzielna i pełna wdzięku żona. Na dzikich terenach Ameryki Barnabas z wielkim wysiłkiem tworzy warunki egzystencji dla powiększającej się rodziny. Brawurowo walczy z pospolitymi przestępcami, dzikimi Indianami i z surową przygodą.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: autorskie