Wszystko i jeszcze więcej

Wydawnictwo: Da Capo
Everything and More
83-7157-186-0
megii24

Poruszająca, romantyczna saga rodzinna pióra jednej z najlepszych powieściopisarek Ameryki, autorki "Dzieci Kalifornii". Marylin - gwiazda filmowa, ulubienica tłumów, w głębi duszy kobieta głęboko rozczarowana życiem. Roy - skazana na życie w cieniu siostry-gwiazdy; nawet kariera w świecie mody nie jest w stanie zrekompensować jej nieszczęśliwego związku z nieodpowiednim mężczyzną. Althea -...

Althea - potomkini najzacniejszych rodów Ameryki, ukrywa tajemnicę zbyt przerażającą, by ją ujawnić.

Losy tych trzech kobiet splatają się, tworząc fascynującą historię rozgrywającą się w czasie kilku dziesięcioleci naszego wieku.

źródło opisu: z okładki

nataliana | 2016-05-30