Upragniony cel

Wydawnictwo: Harlequin
Full Coverage
romans,
elima

CIare postanowiła za wszelką cenę postawić na nogi agencję ubezpieczeniową, którą przejęła po śmierci ojca. Nie robi tego dla kaprysu. Pragnie wykształcić młodszego brata, a matce zapewnić spokojną starość. Podejmuje starania o pozyskanie dla swojej agencji najbogatszego człowieka w okolicy. Przychodzi jej stoczyć pojedynek z Maxem, właścicielem znanej firmy ubezpieczeniowej. Kto i co zwycięży? CIare czy Max? Miłość czy pieniądze? A może jedno i drugie...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1993

Katarzyna Busłowska | 2014-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2014

Albo czytanie mamusinych romansów zaczyna mnie nudzić, albo to było naprawdę mdłe. Zazwyczaj pochłaniam takie historie w moment, a tym razem ciągnęło się to przez trzy dni. Bohaterowie nie wydawali mi się ani trochę interesujący. Nie było w nich nic, co by mnie intrygowało i nakazywało jak najszybciej poznać zakończenie.

asiulka_873 | 2014-10-20
Na półkach: Przeczytane, 2014 :)

JAk dla mnie strasznie mdłe, jak pochłaniam ksiażki tego typu to tą cięzko mi się czytało,zajęła mi troche czasu. Nic mnie nie ciągło aby czytac ją z zapartym tchem, nawet bohaterowie tego nie nadrobili. Przeczytałam ją do końca z tego wzgledu ,iz nie zostawiam ksiazek nie dokończonych.

Rakszasi | 2017-12-01
Na półkach: Przeczytane, Harlequiny
Przeczytana: 01 grudnia 2017

Ckliwy romansik na ziomowy wieczór. Co prawda w tej części są bardzo duże przeskoki i urwane momenty, ale da się przeczytać.

Karolina | 2016-01-30
Madzia909 | 2014-09-01