Małe dziecko w rodzinie. Poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Książka dla rodziców i dla wszystkich, którzy uczestniczą w wychowaniu dziecka. Opisuje relacje w rodzinie z dziećmi do 12 roku życia. Przedstawia relację dziecko-rodzic jako podstawowy i fundamentalny proces w rozwoju dziecka. W jaki sposób dojrzewa matka odpowiadająca na sygnał dzieckaa Jak wygląda rzeczywista rola ojca we współczesnych rodzinacha Na czym należy budować posłuszeństwo dzieckaa Jak przekazać dziecku swoją miłośća Jak sprawić, by czuło się kochanea W jaki sposób zmieniają się relacje w rodzinie wraz z dorastaniem dzieci oraz ze zmianami w życiu rodziny np. narodziny dziecka, choroba, śmierća W jaki sposób pomóc rodzinie dbać o wewnętrzne relacjea