Donna Blu. Śmierć w masce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Donna Blu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lettrex
donna blu, komiksy, rekin
komiksy
Wkp

Donna Blu wraz z Alanem Songiem udają się do Afryki by sprawdzić czy faktycznie nowowybudowana tama w królestwie Botungo zamiast przynosić korzyści ludności kraju, skutecznie go rujnuje. Na miejscu okazuje się, iż niedoszłe pomówienia są prawdziwe i że za wszystkim stoi World Worker. Blu i Alan z pomocą hipnozy zdobywają tajne plany tamy. Niestety nie wiedzą, iż byli obserwowani. Wkrótce spotykają się z ludzimi z opozycji by przekazać im plany. Zaraz potem wkracza wojsko, ale naszym bohaterom udaje się uciec. Natychmiast przystępują do akcji zadając nokautujący cios wrogom - wysadzają tamę w powietrze...

Donna Blu - seria wprowadzona na polski rynek przez wydawnictwo Lettrex jako jedna z serii Miesięcznika Komiksów - Rekin. W ramach miesięcznika Rekin ukazały się również inne serie komiksowe: Jolly, Wallestein, Black Jack.

Ukazał się tylko jeden komiks z tej serii.

źródło opisu: Wydawnictwo Lettrex, 1992

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/donna_blu/1,okladka